به حراج یک جمعه در سال بی سی سی خوش آمدید.

برای خرید موفق حتما بخوانید.

تخفیف ها روز 3 و 4 آذر ماه 96 از ساعت 00:00 جمعه تا 23:59 شنبه برای خرید آنلاین فعال می باشد و شعبه های بی سی سی از ساعت 10صبح تا 10شب حضور دارند. برای خرید از سایت نیاز به ثبت نام نمی باشد بنابراین پس از انتخاب کالاهای موردنظر و نهایی کردن خرید، گزینه خرید به صورت مهمان را انتخاب کنید. برای تمامی طرح ها و اجناس 50% تخفیف در نظر گرفته شده است. قابل توجه است فقط در قسمت منو سایت گزینه های حراج، روسری نوزادی، کلاه بندی، دستکش نوزادی و پیش بند به قیمت درج شده در کنار کالا حساب می شوند و شامل تخفیف 50درصدی نمی باشند چرا که این کالاها از قبل شامل تخفیف شده اند.

لازم به ذکر است اجناس فروخته شده در این دوروز به هیچ وجه تعویض یا پس گرفته نمی شود.لذا در انتخاب سایز و طرح دقت لازم را به کار برید.

ارسال سفارشات:

بسته بندی سفارشات از روز یکشنبه 4 آذر شروع می شود و طبعا به دلیل حجم بالای سفارشات ممکن است زمان رسیدن سفارش به دست شما کمی طولانی تر شود. از قبل بابت صبر و همکاری شما تشکر می کنیم.

توجه شود که ارسال سفارشات بالاتر از 100هزارتومان به هر شیوه انتخابی شما به صورت رایگان می باشد. در صورت داشتن هر سوال و ابهام به ما پیغام دهید.

با آرزوی خرید موفق برای شما