درباره ما


بی سی سی را اکنون کمتر مادریست که نشناسد، از زمانی که مادران متوجه حضور هدایای بهشتی خود می شوند مسایل مهمی در کنار سلامت نوزادان برایشان مطرح می شود که یکی از مهمترین آنها لباس نوزادانشان می باشد، برند بی سی سی اکنون در ده سالگی فعالیت خود می باشد و تا کنون توانسته جایگاهی درخور در بین خانواده ها داشته باشد.

حفظ تاریخ تکوین یک برند دانشی است که در بین برندهای خارجی شیوعی فراوان دارد اما در ایران کمتر برندی را می شناسیم که دست به حفظ این تاریخچه ها زده باشد، بی سی سی اکنون در گامی به سمت پیشرفت و جهانی شدن با استفاده از بخش توانمند بازاریابی و برندینگ خود سعی در حفظ این دستاوردها دارد.

نگرش به این حرفه در خاندان حیدری به زمانی باز می گردد که ایشان در اوایل دهه ۶۰ خورشیدی بر اساس علاقه ی که به هنر خیاطی داشتند رفت و آمدهای زیادی به مغازه ها و کارگاه های خیاطی معروف تهران داشتند.

یکی از این مغازه ها متعلق به پدر دوست صمیمی ایشان بود و این کارگاه کوچک تاثیر ذهنی عمیقی بر ایشان گذاشت. در ذهن او همیشه شوق داشتن یک کارگاه جریان داشت تا اینکه در سال ۱۳۶۵ بواسطه همکاری یکی از اقوام و مشارکت یکی از دوستانش توانست تولیدی لباسی با نام مقدم ایجاد کند، این همکاری تا سال ۱۳۸۲ ادامه داشت، با پایان یافتن این مشارکت در آذرماه سال ۸۲ ، رویای دوران نوجوانیش وی را به سمت و سوی راه اندازی برندی برای خود انداخت.

نام اولیه که پس از مدت ها تحقیق و مشاوره بدست آمد مرکز پوشاک کودک و یا همان BCC بود که مخفف Baby Clothes Center است. این نام بگونه ای انتخاب شد که در آینده بتواند در سطوح جهانی رخ نمایی کند. خلاقیت و کیفیت از اجزای لاینفک تجارت خانواده حیدری بود و در سال ۱۳۸۴ با ورود امیرحسین فرزند خانواده حیدری به جمع مدیران مجموعه، شکل و ساختار این برند صورتی امروزی و مدرن به خود گرفت.

با پیشرفت سدهای تحریم در ایران، برند بی سی سی توانست به خوبی از این موانع عبور نموده و هر روز با محصولی جدید و خلاقیتی برتر به استقبال مشتریانش رود. اکنون این برند با بهره گیری از متخصصین مجرب علم بازاریابی و فعالان در زمینه برندسازی قدم های بزرگی در بومی کردن این نوع برندها بردارد و بعنوان یک نمونه موفق به ادامه راه خود بپردازد.